Reporty ze zápasů mládeže

Reporty - mládež

U9 zápas na Aritmě, prohra.

Vyrovnaný zápas i když tomu skóre tak úplně neodpovídá. Zase jsme pohořeli na neproměňování šancí. Ještě doplním, že nám po zápase říkal soupeřův trenér, že to byl letos jejich nejlepší zápas a to i ze strany Modřan. Letos ještě neprohráli, takže z naší strany to byl odmakaný zápas. Nicméně nesmíme polevovat v tréninku, abychom tyto zápasy vyhrávali my.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U8 taky na Aritmě prohra.

Popravdě jsem to čekal horší, Aritmě je určitě u nás mezi nejlepšími dvěma týmy, zároveň nám hodně hráčů chybělo. Na druhou stranu nám pomohli dvě 2016 a taky i menší hřiště. Každopádně určitý zlepšení tam asi je vidět.

U10 další korálek na šňůře vítězství. Výhra nad ČAFC Praha.

Obě hřiště svá utkání zvládla a předvedla bojovný, odpovědný, důrazný a ve druhé polovině utkání také pohledný fotbal, což vedlo k otočení utkání a nakonec k celkem klidné výhře. Velice úspěšný týden a start do sezóny. Po první čtvrtině sezóny druhé místo s pěti výhrami a jednou prohrou. Určitě nad očekávání.

U13 MŽ "A" dnes výhra proti Xaverovu "C" 9:3.

Od začátku jsme si šli jednoznačně za vítězstvím a o úspěchu jsme rozhodli hned v prvním poločasu. Pod dojmem vedení kluci v druhé půli trošku polevili, ale v zásadě jsme to měli pod kontrolou. Klukům gratulace, další důležité 3 body do tabulky - jen tak dál ? Rodičům díky za podporu...

Ambassadors vs SŽ “B” 1:3

V prvním poločase jsme předvedli kvalitní výkon, soupeře jsme do ničeho nepustili a ovládli ho i se třemi vstřelenými góly. Ve druhém poločase však byla naše hra tragická, nechodili jsme do soubojů, což mě zklamalo. Důležité ale je, že tři body vezeme do Modřan, a z chyb se poučíme do příště.

Děkuji hráčům, trenérům a rodičům za podporu a soupeřům za pohodovou atmosféru. Největší dík patří Rišovi Hlavničkovi, který zápas odpískal, protože delegovaný rozhodčí se nedostavil.

MŽ C : Bohnice 8:3
MŽ C : ČAFC 2:2

V pátečním večerním zápase s Bohnicemi jsme byli po většinu času lepším a fotbalovějším týmem, a zaslouženě jsme získali 3 body.

V sobotu na hřišti ČAFC kluci předvedli skvělý a nebojácný výkon. Proti kvalitnímu a o rok staršímu soupeři jsme od začátku stačili a většinu zápasu jsme ČAFKU přehrávali. Měli jsme více vyložených šancí a soupeře jsme přestříleli. Bohužel jsme gólovky neproměnili, což nás stálo 3 body.

Za výkon, fotbalovost a nebojácnost jsem na kluky hrdý. Dokázali přehrávat hráče o rok starší a fyzicky daleko vyspělejší.

SKM “B” vs SK Třeboradice 8:0 (4:0)

Krátké hodnocení zápasu. Kluky musím moc pochválit, od začátku zápasu si šli za dalším vítězstvím. Až na drobná zaváhání jsme soupeře po většinu zápasu k ničemu nepustili.

Kluci pokračují ve skvělém týmovém výkonu. Je však důležité neusnout na vavřínech a poctivě pracovat na dalším zlepšení.

Závěrem chci poděkovat rodičům za podporu, která jako vždy kluky žene vpřed.

Děkuji.

Union - SKM MD (1-2) 3-3

Zápas nám přinesl smíšené pocity. Ještě 8 minut před koncem jsme vedli 3:1 a vypadalo to, že máme utkání pod kontrolou. Bohužel jsme však v závěrečných minutách nezvládli herní tlak a soupeř dokázal vyrovnat.

I přesto, že jsme ztratili dvoubodový náskok, vezeme si z tohoto zápasu cenný bod od aktuálního lídra tabulky. Je to důkaz, že i proti silnému soupeři dokážeme předvést dobrý výkon.

Je potřeba se zamyslet nad tím, co se stalo v posledních minutách, a pracovat na tom, abychom se podobným situacím v budoucnu vyhnuli. I tak jsem na kluky pyšný, jak se s tímto utkáním popasovali.

Děkuji všem za podporu!

SK Střešovice - MŽ "D" 12:0

Zápas proti SK Střešovice nám přinesl tvrdou lekci. Domácí tým hrál velmi dobře a bohužel nám nedal žádnou šanci se prosadit. Kluci byli často pozdě v soubojích, což nás dostávalo pod tlak a vedlo k mnoha ztrátám míčů.

Je jasné, že pokud nebudeme 100% koncentrovaní na hru a část týmu bude myšlenkami někde jinde, těžko budeme vyhrávat. Musíme si uvědomit, jak důležité je být v každém zápase maximálně soustředění.

Přesto bych chtěl vyzdvihnout některé výkony. Pochvalu si zaslouží Čenda, který byl aktivní a neúnavný, jako motorová myš. Také Honza Chalupný ukázal klid v rozehrávce, což bylo v takovém utkání velmi cenné.

Poučíme se z tohoto zápasu a do příště se musíme lépe připravit. Věřím, že příští zápas ukáže, že se z této zkušenosti dokážeme poučit a zlepšíme naše výkony.

U11: SKM - ČAFC prohra

Pohledný zápas proti ČAFC bohužel nedopadl výsledkově podle našich představ. Na prvním hřišti se naše hra výrazně zlepšila, což se projevilo výhrou 14:6. Na druhém hřišti jsme však prohráli 5:21, a to odhalilo naše slabiny.

Bohužel nemáme stabilního gólmana na druhém hřišti, což se negativně odráží na našem výkonu. Kluci se ne vždy dostatečně snaží a nebojují tak, jak by měli. Je jasné, že musíme stabilizovat kádr, přidat na tvrdosti a zlepšit efektivitu v zakončení.

Tento zápas nám ukázal, na čem musíme pracovat. Věřím, že s větší motivací a odhodláním se můžeme posunout vpřed a dosáhnout lepších výsledků.

Děkuji všem za podporu a těším se na další tréninky!