Reporty ze zápasů mládeže

Reporty kola - mládež 22.9. - 24.9.

MŽ "C" proti Uhelným skladům výhra 6:3. Se stejným soupeřem jsme se potkali i ve středu na Planeo CUPu, kde jsme byli více dominantní. Dnes soupeř mohl nasadit i kluky z ročníku 2011 a bylo to znát. Nicméně kluci se ničeho nezalekli a i přes špatný začátek dokázali utkání otočit a zvítězit. Nebylo to úplně bez chyb, ale kluci to odmakali a šli za vítězstvím, takže za to určitě pochvala :)

_______________________________________________________________

Zápas MŽ A proti Dubči 6:3. První poločas kluci hráli dobře a vedli jsme 5:0. Druhy poločas už taková sláva nebyla, přestali jsme být aktivní a dostali jsme po zbytečných ztrátách góly. I tak zápas celkově hodnotím kladně a tři body zůstaly doma.

Zápas SŽ A na hřišti Čechie Smíchov 1:4 prohra. Za mne velké zklamání z přístupu a předvedené hry v prvním poločase . 0-3. Soupeř byl celý zápas o kousek lepší. My jsme nevyužili soupeřovu slabinu, kterou byl bezpochyby gólman . Za druhý poločas mohu kluky alespoň částečně pochválit. Nesložili zbraně a snažili se s nepříznivým výsledkem něco udělat . Celkové zasloužená prohra . Náš gól vstřelil Vlad Culeac.

Mladší přípravka U8 proti Ďáblicím. Výhra 41:13. Kluky musím pochválit za včerejší utkání. Byla vidět bojovnost, snaha kluků a celková týmová spolupráce. Dařilo se nám přejít 1 na 1 a i si hezky rozehrát a přihrát balón.

Hráči U9 dneska poprvé vyhráli ve vyšší soutěži a potvrdili vzrůstající tendenci výkonů. Celý zápas byli lepší zaslouženě vyhráli o 15 gólů. Na tento fotbal se dalo moc pěkně dívat.

FA Alexe Zbura - Mladší dorost 7:2 (2:1)

Píše se mi to špatně, ale dnešní soupeř byl ve všech směrech lepší . Tak proto prohra mladšího dorostu 7:2 je obrazem našeho výkonu.

Výhra MŽ B v Řeporyjích 6:1! Kluci hráli dobrý kombinační fotbal, dohrávali balony. Výhra byla zasloužená. Jeden poločas odpískaný z naší strany a druhý soupeř. Férový souboj, ve kterém jsme byli jednoznačně lepším týmem. Taky jsme se přesvědčili, že je potřeba hrát na trávě na širším hřišti a úzká UMT nám nevyhovuje.

Školička

První turnaj na Spartě. Veliká spokojenost

Vinoř - SKM U11 prohra o tři branky

Musím říct, že hodně běhavý soupeř, na velkém hřišti (nestěžuju si, naopak kvituju ?). Uběhal nás, v poslední čtvrtině zápas otočil. Od nás dobré napadání a individuální akce, kde nám to naopak drhlo byla kombinace a přechodová fáze. Je pravda, že kluci se v téhle sestavě často nepotkají.
Zároveň je nutné říct, že Vinoř vyhrála zaslouženě. Nás většinu zápasu ve hře držel naprosto skvělý Maťák v bráně.

SŽ "B" - Bílá Hora výhra 3:1

Musím říci, že s týmem je ještě nutno ujít velký kus cesty, než se hra bude podobat fotbalu. Do prvních 15 minut jsme byli jednoznačně lepším týmem a hned po chvilce jsme vedli 1:0. Ovšem pak přišla dlouhá pasáž nepřesných nahrávek, nedůrazu a osobních chyb, která trvala až do druhé půle. V tuto chvíli hra spíše připomínala pingpong než fotbal. Nedařilo se nám dát balon na zem. Když už jsme měli náznak nějaké hezké akce, tak se nám ji nepodařilo dojet do konce. Na začátku druhé půle jsme opět na 5 minut zapli a dali góla na 2:0. Ovšem to bylo tak jediné. Vzhledem k tomu, že soupeř hrál stejný, ne-li horší, styl hry, podařilo se nám nakonec ubojovat výsledek 3:1. Alespoň víme, na čem můžeme příští týden zapracovat.

U12 Slivenec vs SKM “D”

Dnes bohužel prohra,
ale výsledek je horší než naše předvedená hra, byli jsme fotbalovějším týmem.
Soupeř nám většinu gólů dal po střele ze střední vzdálenosti, na tom budeme muset zapracovat ☝?
Jinak kluky musím pochválit, spoustu osobních soubojů vyhráli a zápas odmakali. Bohužel se nám nedařilo naše akce efektivně zakončit a proto jsme vstřelili jen dvě branky.
Věřím, že příště to bude lepší.

SD 4-2 Kunratice S naším výkonem jsem spokojený, ve hře bylo několik fantastických situací, na kterých jsme přes týden i společně s videem ze zápasu pracovali. Bohužel ale stále dostáváme příliš jednoduché góly po individuálních chybách a často si tak zápas, který bychom měli v klidu kontrolovat hodně zkomplikujeme.