Reporty ze zápasů mládeže

Reporty kola - mládež 6.10. - 8.10.

aa

SŽ "B" - Aritma "C" 4:4.
Za mě trochu zklamání, jak někteří kluci přistupují k tréninku, což se poté také ukazuje i na hřišti. První půlku jsme hráli chladně, bez zapálení. Nedojížděli jsme souboje, nedali si přesnou nahrávku na 5 metrů a strašně zahušťovali hřiště. Poločas skončil 3:1 pro Aritmu. O poločase kluci dostali céres, doladili jsme detaily a hned to vypadalo mnohem lépe. Byli jsme všude dřív než soupeř, k ničemu jsme je prakticky druhy poločas už nepustili. Hezky jsme si otevírali hru už od zadu. Konečně to byl fotbal na který se dalo koukat. Zápas se nám podařilo otočit na 4:3 ovšem v poslední minutě zápasu, po rohu soupeře, jsme si dali vlastňáka. Zápas tedy skončil 4:4.

------------------------------------------------------

SŽ "A" - Fotbalová Akademie Alexe Zbůra 1:3

Za mě rozhodně nejlepší zápas na podzim. Kluci vlítli do utkání s odhodláním získat 3 body od dosud neporaženého soupeře. Od nějaké 10 minuty jsme po parádní trefě z dálky vedli 1:0 což kluky ještě více namotivovalo. Přestože jsme na tom nebyli lépe fotbalově, kluci dojížděli každý souboj a nedali nic soupeři zadarmo. Musím kluky opravdu pochválit, ani jsem netušil, že jsou schopni hrát takovouto úroveň fotbalu. Ke konci první půle jsme inkasovali po centru ze strany, ovšem z offsidu. Na lajně jsme měli Maxe z dorostu, který signalizoval pětimetrový offside, rozhodčí ale bohužel gól uznal a řekl, že se o offside rozhodně nejednalo.
O poločase jsem kluky pochválil, což za mě byla největší chyba celého zápasu. Do druhé půle jsme šli vlažně se spokojeností z prvního poločasu. Chyběl nám pohyb a zdravá dravost chtít vyhrát. Zkušenější frajeři ze Zbura nám ze začátku druhé půle rychle dali dva góly a zbytek zápasu nás už jen tlačili. Za Stavu 3:1 jsme se prakticky už jen bránili. Poučení pro příště, nechválit kluky o poločase, že hrají dobře.

Velký zklamání dneska hlavně z prvních třech zápasů. Nešlo nám to fotbalově, bohužel jsem k tomu ani nepřidali morál. Třetí proti Vestci jsme si vyloženě posrali šanci na postup. Poslední dva zápasy jsme se kousli, porazili Slivenec a odehráli dobrý zápas s Břežanama.
Mrzí to hlavně proto, že na postup jsme měli, nikdo ze soupeřů nebyl nad naše síly, ale rozhodl náš horší přístup dneska.

U9 předvedli jeden ze slabších výkonů. Soupeř byl celkově lepší, o něco i na prvním hřišti, i když tam to skončilo remízou. Druhé hřišti standardní výrazná prohra. Pracujeme dál?‍♂

SKM U12 SK Ďáblice “B” vs SKM “D” 8:3(3:1)

K zápasu se mi jen těžce hledají slova.
Z mého pohledu kluci zápas odmakali naplno, o vysokém výsledku v náš neprospěch rozhodli povětšinou individuální chyby, kterých se musíme do budoucna vyvarovat.
V neposlední radě chci pochválit hru soupeře, kde byly vidět zkušenosti z loňského roku.
Nicméně si myslím, že 45 min jsme byli vyrovnaným soupeřem, pak trochu začali docházet síly a soupeř nás lehce přehrával.
Ale chybami se člověk učí a mi alespoň víme co zlepšovat.
Klukům i tak za předvedenou hru děkuji.

Bohnice - U11 "B"

Vyrovnaný zápas, který nakonec rozhodla jedna čtvrtina, kde jsme neproměnili šance a ke konci naopak udělali moc chyb. Výkon byl v rámci průběhu zápasu i mezi hráči jako na houpačce. Byly tam dobré akce, dobré napadání, ale byly chvíle zápasu, kdy jsme vyloženě spali. Děkujeme i dvěma klukům z U10 za pomoc, hlavně Kuba v bráně podal dobrý výkon.

1. hřiště: výhra
Jeden z našich nejlepších výkonů v sezóně. Aktivní napadání, individuální kvalita i zlepšení při rozehrávce od brankáře. Po dlouhé době nám konečně šlo i zahrávání rohů, dali jsme z nich asi čtyři góly. Viditelné zlepšení bylo i při spolupráci dvojice obránců a zajišťování ??

2.hřiště : prohra je vidět, že i když jsme tahali za kratší konec provazu...tak ..určitě posun v souhře a vyměňování pozic ?....kluci se nebáli jít 1:1 na čemž poslední dobou pracujeme, neproměňování šancí a zbrklost v zakončení je naší velkou slabinou....

Bohnice -SKM Ml.dorost 1:1 (0:0)
Odmakaný zápas plný osobních soubojů za mě bod odpovídá průběhu utkání ?⚽ soupeř byl velmi kvalitní ,kluky chválím za přístup ??

2014 Xaverov -SKM prohra
Musím kluky pochválit vidím velké zlepšení na čem je potřeba zamakat je zakončení. Za mě ?

U13 “A” dnes se Spartakem Hrdlořezy , výhra 7-0. Po nervóznější první půli (0-0) jsme hráli ve vetší pohodě ve druhé. Po prvním gólu jsme měli hru pod kontrolou, hráli kombinační a útočný fotbal, a moc jsme nedali soupeři šanci. Jen musíme víc dobíhat střely, jak v útoku tak v obraně. Každopádně bylo vidět, že kluci chtěli hrát a vyhrát. Zasloužené 3 body ??.

U12 "C" dnes proti TJ Slavoj Suchdol prohra 3:2. Zápas proti většinově starším protihráčům nám utekl v prvním poločase, kde se kluci hodně rychle zbavovali míče a celkově často volili zbrklé řešení. V druhém poločase došlo ke zlepšení, začali jsme hrát více fotbal a při troše štěstí (klidu v koncovce) jsme si mohli připsat nějaké body. Druhou půli jsme vyhráli 0:1, ale na body to bohužel nestačilo. Jinak soupeř, který střídal dvě kompletní sedmičky si situace příliš nekomplikoval - góly jsme dostali v zásadě z dlouhých nakopnutých balonů, kde se projevila větší síla a rychlost. Dnes to určitě nebyl špatný zápas - nemáme za co stydět :)

U8 proti Sokol Stodůlky výhra. Je vidět zlepšení zápas od zápasu. Všichni mají chuť hrát a dát do toho vše co mohou. Byla vidět v zápase bojovnost, hlad po gólech a také i hezké kombinace byli vidět. Snaží se používat obě nohy a přejít 1 na 1 nám vychází, ale máme problémy po kličce zrychlit a také máme občas momenty kdy stojíme zbytečně na balónu.

Kategorie U9 dneska odehrála klasický zápas ve Stodůlkách. První hřiště velice slušně, řekl bych, že jsme byli lepší i když útočníci proměnili tak 20% šancí, hrálo se téměř porad na půli soupeře. Celkově to byla remíza. Druhé hřiště už hraje vyrovnaněji než v minulém roce, ovšem pořád to na celkový úspěch nemůže stačit. Alfa Omega našeho celkového výsledku bude nejspíše delší dobu co nejmenší neúspěch na druhém hřišti?‍♂