Bambini liga
- Radost z pohybu a hry zde byla viditelná. Za organizaci jsme byli pochváleni.

------------------------------------------------------

U13 SKM “B” - Střešovice “C”, výhra 5-3
Kluci dnes hráli moc dobře, velké zlepšení oproti minulému zápasu. Hráli kombinačně a s v větším přehledem. Škoda jen těch gólů, které jsme dostali po drobném zaváhání, ale to kluky nerozhodilo a dokonce jsme mohli dát víc. Za mě super ??⚽

SŽ "A" - Hostivař prohra 6:0

Soupeř, proti kterému jsme nastoupili, byl silnější, rychlejší a více důrazný. I přes to kluci sehráli supr utkání. Je rozhodně na čem stavět. Hráli jsme až do poslední minuty a nenechali soupeři nic zadarmo. Hostivař měl všechny kluky až snad na 2 o ročník starší, kteří soutěž hrají druhým rokem. Byla vidět jejich sehranost a sebevědomí jít přes jednoho až dva hráče, což nám v zápase chybělo. Báli jsme se nahrát a zbytečně odkopávali balon. Musím vypíchnout, že už konečně umíme rozehrát balon od brány a přejít do nějaké akce. Pokud to takhle půjde dál, tak s nimi na jaře sehrajeme úplně jiné utkání.

Ještě dodatek. Za mě i přes prohru 6:0 dobrý zápas. Kluci hráli až do konce a fakt se snažili vyhrát. Hostivař je jednoznačně nejlepší v naši soutěži a ostatní od nich dostávají šišku.

U12 "C" proti Čechii Smíchov prohra 2:8. Soupeř byl objektivně lepší a fotbalovější. Jednalo se o souboj s týmem co ještě neprohrál, tudíž to pro nás bylo těžké na druhou stranu bych si z naší strany představoval větší odhodlání a chuť do hry, měli jsme hodně hlavy dole a nechtěli moc hrát. Kluci si musí zvyknout na větší rychlost, tvrdší souboje a více pohybu bez balonu - je potřeba dát do hry více energie (samo se to opravdu neudělá). Za co můžu chválit bylo vystavování do ofsajdu - to nám šlo na jedničku a stejně jako vždy výborného gólmana :)

U12 SKM “D” vs SK Libuš
Prohra 0:9
Těžko se mi tento zápas hodnotí s ohledem na nelichotivý výsledek.
V první řadě musím pochválit hru soupeře na kterém bylo vidět hodně zkušeností z loňského roku. Tři rychlé góly, které jsme dostali hned na začátku zápasu nám moc sebevědomí nedodali, ale chci vyzdvihnout bojovnost našich kluků a to, že až do konce zápasu se nevzdávali.
Věřím, že kdyby se nám podařilo proměnit některou z mnoha šancí, zápas by dopadl jinak. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout výkon našeho gólmana, díky kterému výsledek nebyl ještě větší. Klukům za předvedený výkon děkuji a věřím, že když budou nadále při trénincích makat, jak makají, tak i takto těžké zápasy se otočí v naše vítězství. A samozřejmě moc děkuji rodičům za jejich podporu, byla slyšet ??

2014 Modřany - ČAFC
Jedno hřiště vyrovnané utkání 11-11, bohužel druhá půlka dvě třetiny odevzdány výkon a to rozhodlo. Bez bojovnosti a srdíčka se nedá hrát, přitom začátek utkání nevypadal špatně, ale v zakončení chybí klid a naše individuální chyby rozhodují zápasy, ale je vidět, že se malinko posouváme vpřed. Jedeme dál.

Mladší dorost
Modřany - Vršovice 0:3(1:4)
Bohužel jsme si utkání prohráli během 9 minut...nás vstup do utkání byl naprosto katastrofální a to rozhodlo...naší hře chybí důraz v osobních soubojích ,sebeobětování a hlavně týmovost o mluvení ani nemluvím...my nejdeme vyhrát ,ale jdeme si zahrát...soupeř nás první půli totálně přehrál, druhá půle z naší strany lepší, ale na zvrat utkání to bohužel nestačilo.

Slovan Bohnice vs. SŽ B prohra 10:0. Prvních 15 minut to ještě šlo, pak to byla velká bída. Pokud kluci nebudou chtít hrát fotbal, nic již nevyhrají. Bez pohybu, nechuť bojovat a jen diskutovali s rozhodčím. Jediné pozitivum je další chycená penalta Vaskou Tarabalkou.

Junior Praha - MŽ “A”  0:3
Velmi těžký zápas, který jsme si pojistili v samotném závěru, kdy se trefili kluci dvakrát z půlky - parádní, ze tohle kluci zkusí a když to vyjde, je to hezké.
Chvalim všechny za bojovnost, opravdu to nebyl lehký soupeř. Chci vyzdvihnout celou obranu a především Maxe Bažanta, který na stoperu roste každým zápasem.
Rodičům díky za úžasnou podporu!!! ❤?

SKM 2013 - ČAFC prohra
První hřiště prohra. Poprvé jsme si pořádně zkusili trochu větší hřiště a 6+1. Nebylo to špatné, bylo vidět, že soupeř je na to malinko více zvyklý. My jsme občas měli problém s razancí přihrávek, pohybem bez míče a obecně věcmi, které k tomu většímu hřišti patří. Ale postupně jsme se zlepšili. Mrzí hloupé chyby z rozehrávky. Ještě zmíním, že jsme to ale zvládli fyzicky, i když jsme v průběhu zápasu přišli o jednoho hráče kvůli zranění.
Druhé hřiště výhra. Velká spokojenost, až na třetí čtvrtinu, kdy jsme se trochu uspokojili. Dobré nasazení, výměna míst. Velkou radost nám udělali kluci, které jsme zkusili poprvé v této soutěži a velmi dobře to zvládli. V bráně výborný Pája Berka.

SKM 2013 - FA Praha 5:30
I když jsme s očekáváním kvalitního soupeře tento tým posílili, tak to nestačilo. Soupeř byl fakt dobrý, pohybově, otevíráním prostoru, poradil si i lépe se složitým terénem. První dvě čtvrtiny jsme se ještě drželi, ale pak jsme odešli fyzicky i psychicky. Kvůli zranění jsme museli využít dva hráče, kteří hráli už proti ČAFC a bylo to na nich vidět.

U12 AC Sparta Praha (dívky) vs SKM “D”
Prohra 14:1 (4:1)
Ve včerejším zápase nám neslo snad vůbec nic, kluci mi přišli, že se bojí.
Prohrávali osobní souboje, žádný důraz a vůbec nehráli, tak jak normálně hrají. Ono popravdě soupeř nám toho moc nedovolil, rychle napadali naši rozehrávku a dostudovali hráče. Na druhou stranu nám dnešní zápas dal mnoho podnětů co zlepšit a trénovat. Abych nepsal jen samé negativa, tak mě potěšilo, že kluci po celí zápas chtěli hrát fotbal, nezabavovali se balonu a bezhlavě ho nenakopávali, snažili se tvořit hru i když to moc nešlo?, také bych chtěl pochválit Matyho za jeho výkon v bráně.
Klukům prosím vyřiďte ať s toho nejsou smutní, to se občas ve fotbale stává. A samozřejmě děkuji rodičům za podporu na hřišti ??

MD Modřany - výběr Středočech OFS 1-7
Zahrát si s výběrem SOFS mimo trénink dobrá volba, výsledek neodpovídá průběhu utkání ?začátek z naší strany velmi kvalitní ,ale postupem času nám odcházela sila v osobních soubojích a kondice. Mrzí mě neproměňování tutových šancí a co nás srazí... jsou opakující individuální chyby i tak musím kluky pochválit ?za odjezděný zápas proti kvalitnímu soupeři ⚽.