Reporty kola - mládež 20.10. - 22.10.

U12 AC Sparta Praha (dívky) vs SKM “D”
(prohra)
Ve včerejším zápase nám neslo snad vůbec nic, kluci mi přišli, že se bojí.
Prohrávali osobní souboje, žádný důraz a vůbec nehráli, tak jak normálně hrají. Ono popravdě soupeř nám toho moc nedovolil, rychle napadali naši rozehrávku a dostudovali hráče. Na druhou stranu nám dnešní zápas dal mnoho podnětů co zlepšit a trénovat. Abych nepsal jen samé negativa, tak mě potěšilo, že kluci po celí zápas chtěli hrát fotbal, nezabavovali se balonu a bezhlavě ho nenakopávali, snažili se tvořit hru i když to moc nešlo?, také bych chtěl pochválit Matyho za jeho výkon v bráně.
Klukům prosím vyřiďte ať s toho nejsou smutní, to se občas ve fotbale stává. A samozřejmě děkuji rodičům za podporu na hřišti ??

------------------------------------------------------

MD Modřany - výběr Středočech OFS 1-7
Zahrát si s výběrem SOFS mimo trénink dobrá volba, výsledek neodpovídá průběhu utkání ? začátek z naší strany velmi kvalitní, ale postupem času nám odcházela síla v osobních soubojích a kondice. Mrzí mne neproměňování tutových šancí což nás sráží... opakující se individuální chyby jsou dalším problémem i tak musím kluky pochválit ?za odježděný zapas proti kvalitnímu soupeři ⚽

Mladší žáci

Dnešní souboj o první místo proti Čakovicím dopadl v náš prospěch! Výhra 2:0 nás posunuje na osamocené  první místo.
Rychlý gól dal ve 4 minutě Vojta Kadlec a cely první poločas, jsme hru více méně kontrolovali.
Druhý poločas mi přišel lehce vypuštěný ze začátku, ale pak kluci zabrali a uklidnil nás gól z rohu, který krásně trefil Vlado.
Klukům gratulace, chtěl jsem po nich, ať tam nechají plíce a dají do toho všechno. To se myslím povedlo a soupeři jsme moc šancí nedávali.
Poděkování taky patří všem rodičům, přátelům. Atmosféru jste udělali skvělou a určitě i to klukům pomohlo!

Řepy “B” vs. SKM “B”, 2:2
Kluci dnes hráli pěkně, nebáli se jít do soubojů a lépe nabíhali do volného prostoru. Mohli jsme i vyhrát, ale bohužel některé šance jsme neproměnili, když ano, tak rozhodčí nám je sporně neuznal, a pak jsme smolně dostali vyrovnávací gól. I tak za mě kluci předvedli dobrý zápas ?⚽

U12 "C" proti Čakovicím "B" remíza 2:2. Za mě dnes spokojenost, remizovali jsme dnes se soupeřem s nímž jsme v loňské sezóně 2x prohráli. Dnes jsme šli dokonce dvakrát do vedení, ale bohužel jsme vítězství neudrželi, což je možná škoda, ale i soupeř měl své šance. Co mě těší byly pěkně kombinační akce, celkově rozehra od brankáře podle představ. Za mě jsme měli více ze hry a byli fotbalovější takže, palec nahoru. Šancí jsme měli vice než jen na dva góly, ale trošku nás trápil klid a kvalita v koncovce...Každopádně za dnešek ??

SKM U11 - Sokol Troja (prohra o 2 branky)
Úplně hloupá prohra. Velmi dobrý výkon dopředu, byli jsme mnohem fotbalovější než soupeř, který akorát nakopával. Rozehra od brankáře, hezké kombinace i individuální akce. Bohužel jsme si s tím soupeřovým nakopáváním nedokázali dlouho poradit. A tři z posledních čtyř gólů jsme dostali po dlouhém autu, který jsme nechali přes sebe přelétnout. S výkonem spokojenost, ale tyhle věci už musíme v zápase vnímat a poučit se z nich.

SKM U10 - Slavoj Podolí (prohra)
Postupně je tam vidět zlepšení. Většinu zápasu jsme s Podolí drželi krok, až na konci nám to u jedna čtvrtina uletěla (0:7), což zkresluje výsledek. Výkony nahoru jdou, i když je tam teda pořád obrovský prostor pro zlepšení.

SKM U11 - Podolí (výhra)
Výborný výkon. Naše fotbalová převaha byla vidět na hlavně na hřišti na umělce, kde jsme celý zápas soupeře kombinační hrou téměř nepouštěli do šancí. Do šancí jsme se dostávali jak individuálně, tak ve spolupráci dvojic nebo trojic, byly tam i akce od brankáře se zapojením všem pěti hráčů. Na hřišti na trávě nám povrch trochu rozdíly v kvalitě smazal ? O kombinaci jsme se snažili, ale není to tam jednoduché, ale i tak pěkné akce a některé krásné góly. Trochu trápení v prvním poločase v zakončení

Dnešní výkon mladšího dorostu se dá zhodnotit do jednoho bodu. Hráli jsme fotbal soupeře jsme k ničemu nepustili a stejně jsme se trápili naši hrou. Jsme lepší na balónu a srážejí nás naše vlastní chyby. Měli bychom se z toho poučit a být trochu pokornější .

U9 včera relativně vysoká prohra na ČAFCe. Jednalo se srovnatelného soupeře, kde jsem očekával vyrovnaný zápas, možná i výhru. Bohužel od začátku to nebylo ono, výkon na obou hřištích slabý, i přes absence jsme měli být lepší. Velkým problémem bylo včera zakončení. V sobotu si tedy budeme muset spravit chuť s prvním Žižkovem?

U8 proti Čafce (prohra). První dvě čtvrtiny byli od nás velmi slabé. Báli jsme se jít do osobních soubojů, hráli jsme zbytečně z prvního doteku a byli u nás velké ztráty. Třetí a čtvrtá čtvrtina byli už mnohem lepší. Bylo mnohem více osobních soubojů, snaha jít jeden na jednoho a byli vidět i hezké kombinace do volných prostorů na naše hráče, ale bohužel vysoké vedení už jsme nedokázali dohnat.