Reporty ze zápasů mládeže

Reporty kola - mládež 27.10. - 29.10.

MŽ A - dnes přivážíme domů tři body! ?? Xaverov jsme rozdrtili 17:3 na jejich půdě. Kluky chválím, jeden škraloup ovšem je - neustále si nadávají, po nějakých chybách. To mě dnes bohužel docela naštvalo. Ale vysvětlili jsme si to a věřím, že na to budou myslet a zlepšovat se i v tomto ohledu. Rodičům opět díky za skvělou podporu!!!! Soupeřům respekt a poděkování za příjemné podmínky!

------------------------------------------------------

Uhříněves - SKM MD 3-2 (1-1)
Na utkání se nás moc nesešlo a tak hráli 3 gólmani v základní sestavě, nakonec jsme dohrávali v 11ti. I tak musím utkání hodnotit pozitivně, škoda že jsme neproměnili pokutový kop… Zahrával se poslední minutu prvního poločasu, ale bohužel štěstí dnes stálo u domácích a body zůstaly v Uhříněvsi, snad příště bude stát štěstí na naši straně, dnes byla naše asistence u 4 gólů.

U9 včera těsná prohra s prvním Žižkovem. První hřiště výborný výkon a zasloužená výhra o necelých 10 gólů. Nutno podotknout, že jsme měli po dohodě se soupeřem půjčené starší gólmany z vyšších ročníků, kteří velice pomohli.

U10 dnes prohra se Stodůlkami. Po třech čtvrtinách se vedlo o 3 góly, nakonec prohra o 6. To asi hovoří za vše. Myslím, že s takovým soupeřem se dalo a možná i mělo vyhrát. Je vidět zlepšení, ale zatím to nestačí. Určití hráči jsou však příslibem do budoucna.

U12 "C" dnes proti Vinoři bohužel prohra. Naprosto zaslouženě, pro kluky to byla opět výzva v podobě starších a vyhranějších kluků, kteří na tom byli ve všech ohledech lépe - síla, rychlost, fotbalovost, kvalita v zakončení, otevírání volných prostorů atd. Nemůžu říct, že by se kluci nesnažili, některé kombinační akce byli povedené, ale celkově to pro nás dnes byla škola fotbalu. Netřeba však věšet hlavu, je potřeba práce na tréninku a zlepšení přijde ;)

U11 - Stodůlky (výhra)
oba týmy jsme postavili vyrovnané. 1 tým šlapal perfektně...na naší hru bylo radost koukat. 2. tým měl slabší rozjezd, ale kluci se postupně zvedali...začali hrát to co chceme a soupeři jsme se vyrovnali a přehrávali ho...kluci makali jeden za druhého...vyměňování pozic...důrazná obrana krásné kombinace a hlavně kluci na sebe mluvili?....
Za nás i přes vlahý začátek celková spokojenost.

U12 SKM “D” vs Junior “C” výhra

Po delším půstu výhra.
Kluky chválím za vítězství, ale s předvedenou hrou hrou už tak spokojený být nemohu, klukům se nedařilo hrát naši hru, počínaje rozehrávkou, která byla často ukvapená, přechod středního pásma byl kostrbatý a zakončení často nepřesné. Kluky ale musím pochválit za napadání soupeřovi rozehrávky, vystupování proti střelám soupeře a vystavování útočníků do ofsajdu.
Zápas nám ukázal další nedostatky na, kterých budeme pilně pracovat.
Ještě jednou klukům děkuji a velké díky patří také rodičům, kteří kluky přišli podpořit, je to pro ně vždy ta největší motivace.

V nedělním podvečeru zavítali Starší žáci „A“ na hřiště Dolních Počernic druhého týmu tabulky.
Kluci celé utkání bojovali o každý balón a nevynechali žádný souboj. Na podmáčeném travnatém povrchu za umělého osvětlení nebyl prostor pro technickou hru. Naši kluci, ale přesto dobře kombinovali a vytvářeli si šance. Bohužel zde potřebujeme ještě potrénovat a dostat větší jistotu a klid v zakončení. Jako hráče zápasu jsme jasně vybrali Marka Panenku, který výborně odjezdil pravou stranu. A Niki Bellinger se dočkal gólu!!!
I přes prohru 1 : 4 musíme kluky pochválit za předvedený bojovný a odhodlaný výkon do poslední minuty. Myslíme, že i rodiče si zápas užili a viděli pokrok v předvedené hře, na kterém můžeme stavět.

SKM MŽ “B” vs. Barrandov 0:4
Dnes jsme hráli s 1. týmem v tabulce, ale i přes prohru chválím kluky za bojovnost. Hezky odmakali celý zápas. Stále potřebujeme dávat větší důraz při osobních soubojích, ale těší mě, že kluci si věří čím dál víc.