Reporty ze zápasů mládeže

Reporty kola - mládež 3.11. - 5.11.

MŽ A vs Kyje 5:0
Jasná výhra, kdy kluci byli aktivní. Některé šance soupeře skvěle vychytal náš gólman. Tři body zůstávají doma!!!
Rodičům díky za podporu!
Zákeřným soupeřům respekt udělit opravdu nemohu, jsem rád, ze jsme to přežili bez zranění.

------------------------------------------------------

U12 "C" proti SK Ďáblice "B" prohra 5:1. Dnešní hodnocení se mě nepíše vůbec lehce, kluci měli hodně hlavy dole, moc se jim nechtělo hrát, chyběla odvaha, pohyb bez balonu, ochota trošku se o to "porvat". Z kluků sem cítil určitou nervozitu a hlavně neochotu udělat něco navíc. Už nějakou dobu na nich pozoruji určitý útlum a doufám, že to brzy zase prolomíme a výkony půjdou nahoru. Klukům jsem trošku promluvil do duše. Každý musí začít sám u sebe - poctivým přístupem k tréninku a maximální snahou v zápase (ta mě tam dneska bohužel hodně chyběla). Navazujeme v úterý rovnou přátelským zápasem s JM Chodov - doufám, že uvidím na hřišti jiný tým!!!

MD výhra proti Kolovratům 7:2. Zápas se mi hodnotí velmi dobře. Kluci plnili cíle které jsme si řekli v kabině před zápasem. Musím pochválit celý tým za zodpovědnou hru, jak dopředu tak dozadu. Samozřejmě to ještě není na 100% ale jestli budou kvalitně trénovat budeme se zvedat fotbalově a doufám, že i výsledkově .

U12 SKM “D” vs SK Třeboradice, výhra 14:1

Zápas se mi hodnotí lehce.
Kluky musím moc pochválit, hráli hezký fotbal, plnily vše co jsme si řekli a i přes nepřízeň počasí celý zápas odmakali. Jediné na co bych upozornil je časté postavení našich útočníků v ofsajdu. Na tom budeme muset zapracovat.
Pochválit musím i soupeře, který se ač přes nepřízniví stav cely zápas snažil.
Velké díky na závěr patří i rodičům, kteří i v dešti přišli kluky podpořit

U9 prohra na ABC Braníku. Výsledek ani jednotlivá hřiště detailněji nechci hodnotit, protože se můžu pouze podesáté opakovat. Nicméně i na dvojce jsem dneska posun viděl, minimálně během mé přítomnosti v bojovnosti. Hráči z hřiště jedna si k dílčím vítězstvím s nejlepšími protivníky soupeře zaslouží už výhru celkovou?‍♂tedy za týden?‍♂??

Viktorka Žižkov - U10 prohra
Každým zápasem je tam vidět zlepšení, projevuje se to i na menších rozdílech v prohrách. První hřiště dneska dokonce svůj zápas vyhrálo. Hráli jsme na hodně malém hřišti, což nám asi trochu pomohlo. Ale kluci alespoň podstoupili víc soubojů, než jsou zvyklí.

SKM U8 proti ABC Braník. Výhra. Vrátili jsme porážku z minulého zápasu kdy jsme prohráli o jediný gól. První čtvrtina od nás byla velmi slabá. Musím pochválit soupeře, protože na nás vlítnul hodně rychle a měl hodně moc šancí, které naštěstí neproměnil jinak, bychom prohrávali od samého začátku. Zbylé tři čtvrtiny už jsme byli lepší my. Je vidět u dosti kluků velké zlepšení. Snaží se mít nahoře hlavu, přihrát si do volných prostorů a přecházet rychleji do útoku.

Bílá Hora - SKM U12 1:2
Bitva na Bílé Hoře dnes dopadla v náš prospěch, vezeme 3 body. Kluci navázali na dobrý výkon z minule, brankář dokonce dostal uznání od trenéra soupeřů

Viktorka Žižkov - SKM U10 prohra
Zvláštní zápas na hodnocení. Výborný výkon v prvním poločase, velmi kvalitní z obou stran (půle byla 6:4). Potom, co jsme si s Petrem týmy vyměnili, tak už to bylo špatný ? Viktorka byla asi první tým, který nás přehrál fyzicky, už jsme nedostupovali, odešli jsme i psychicky po pár hloupých inkasovaných gólech a Viktorka to využila. A zatímco my se na každý gól strašně nadřeme a nedokážeme ani pořádně využít chyby soupeře, tak my jsme jich soupeři dost dali. Velký problém (a na to musíme před přechodem do MŽ zapracovat) bylo bránění obranných standardních situací. U mě na hřišti jsme tak 10 gólů dostali z autů a rohů soupeře, když necháme soupeře hlavičkovat, aniž bychom se se toho souboje vůbec zúčastnili.

SKM U10 - Radotín 8:15
I přes prohru dobrý výkon, nemůžu klukům vytknout snahu, i fyzicky vydrželi na větším hřišti celých 4x20 minut. Myslím, že herně jsme dokonce byli o něco lepší, Radotín ale měl dva velmi šikovné hráče, kteří nám často utíkali a dávali góly. Určitě ale musíme zapracovat na rychlejší a přesnější práci s míčem.

SŽ "A" - Újezd nad lesy prohra 4:3

Tenhle zápas se mi těžko hodnotí, jelikož jsme se porazili sami. Újezd měl jedinou taktiku - gólman vezme balon a prásk dopředu. V první minutě jsme z toho hned dostali góla. Nešli jsme do prvního balonu, nechali to spadnout, gólman se stoperem nemluvili a tekli jsme 1:0. Může se stát, ovšem o 3 min později úplně stejná chyba a zápas začínáme od 5min 2:0. Kluci sice měli nasazení a dokonce jsme i srovnali na 2:2, ale bohužel to nestačilo.Nedali jsme minimálně 12 tutových šancí a z toho 5 do prázdné brány. Škoda slov. Taktika soupeře nakopnout dlouhý míč na rychlého útočníka stačila. Příští týden hrajeme s předposledníma Uhelkama, pokud ani tam nic nezmůžeme, přezimujeme na spodku tabulky.

U12 "C" dnes přátelský zápas proti JM Chodov - výhra 5:1. Za mě parádní výkon a spokojenost. Je vidět, že kluci si vzali k srdci moje slova po sobotním utkání a k zápasu přistoupili úplně jinak. Bylo vidět nasazení, koncentrace a maximální úsilí za což jsem rád. Za mě jen tak dál ??