Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Praha 12

2. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Praha 12

V úterý 5.9.2023 se uskutečnil 2. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Praha 12 na venkovním multifunkčním sportovišti SK Modřany pro členy sportovního klubu. Sportovní akce TAJV v MČ Praha 12 patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Slavia“, který byl tvořen z členů Patrik Fűzéri, Jan Lehovec, Miroslav Lhotský, Nikita Ždanov, Štěpán Svoboda, Vojtěch Ráb, Tadeáš Mařák a David Kožíšek. Finalisté postupového turnaje v Praze 12 získali vítězné medaile, upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Prahy 12 nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména SK Modřany, MČ Praha 12 a Magistrát hlavního města Prahy.

Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Praha 12 byl zrealizován za podpory Městské části Prahy 12 a partnerů soutěže.