1:1
so 21. 9. 2024 10:30 @ NEBUŠICE T., 13 M-1.A/B, 7. kolo

Muži A: Bod je pro nás málo

FC Nebušice - Sportovní klub Modřany 1:1 (0:1)

Do Nebušic jsme dorazili v sestavě oslabené o několik hráčů základní jedenáctky, což nás donutilo tým sotva poskládat. Soupeř na tom byl podobně, a tak bylo jasné, že rozhodne spíše štěstí. První poločas se nám docela vydařil a po dobře zahraném rohovém kopu jsme si zajistili vedení 0:1.

Bohužel, druhý poločas byl z naší strany velmi slabý. Chyběl nám pohyb a nedařilo se nám téměř nic. Soupeř nás po zásluze potrestal a vyrovnal na 1:1. Naše frustrace byla završena vyloučením S. Rosendorfa po druhé žluté kartě, přičemž obě karty byly naprosto zbytečné. To pro nás znamená další oslabení týmu, který už od začátku sezóny bojuje s mnoha hráči na marodce.

Za zmínku stojí i nepříjemný moment, kdy musela být na hřiště zavolána záchranka. Po nešťastné srážce našeho hráče J. Capoucha s brankářem domácích zůstal druhý jmenovaný v bezvědomí. Doufáme, že brankář domácích bude brzy v pořádku a znovu se zapojí do hry. Držíme mu palce.

Nám nezbývá než se připravit na další zápas a doma v sobotu zabojovat o plný bodový zisk.