3:1
so 12. 10. 2024 11:00 @ MODŘANY T., 13 M-1.A/B, 10. kolo

Muži A: Důležitá výhra

SK Modřany "A" - FK Meteor Praha "B" 3:1 (1:1)

V sobotním dopoledni jsme na našem hřišti přivítali hráče z Meteoru, kteří se nacházejí v této sezoně na podobných příčkách jako my. Tento zápas byl obzvlášť důležitý, neboť se dalo říct, že šlo o "šestibodový" duel. Bohužel jsme se museli obejít bez několika klíčových opor naší základní sestavy, což nám situaci značně zkomplikovalo.

Od první minuty však bylo jasné, že naši hráči nehodlají soupeři darovat nic zadarmo. S odhodláním a nasazením se pustili do boje o každý míč a byli odhodláni získat plný bodový zisk. Na klucích bylo patrné, jak moc potřebujeme bodovat, a jejich výkon byl založen na srdci, sebevědomí a neúnavné snaze.

První půle byla vyrovnaná a oba týmy si vytvořily několik šancí. V 19. minutě jsme se dočkali prvního gólu, když M. Šídlo jr. překonal krásnou střelou z dálky brankáře Meteoru. Radost však netrvala dlouho, protože soupeř krátce před přestávkou dokázal vyrovnat a do šaten jsme šli za stavu 1:1.

Druhá polovina zápasu přinesla mnohem intenzivnější hru z naší strany. Kluci se nenechali odradit a pokračovali v aktivním pojetí hry. Netrvalo dlouho a J. Flídr se postaral o další gól, čímž nás poslal do vedení. Třetí branku přidal D. Souček, který zpečetil naše vítězství. Meteor odjel domů s prázdnou a my jsme si mohli vychutnat zaslouženou radost z úspěchu.

Nyní nás čeká nelehký úkol: musíme potvrdit dnešní kvalitní výkon a bodový zisk v dalších zápasech. Je důležité, abychom se odrazili ode dna tabulky a ukázali, že máme na víc. Všem hráčům a členům týmu patří obrovský dík za dnešní výkon a nasazení!