3:0
ne 13. 10. 2024 16:00 @ MODŘANY T., 21 M-2/A, 6. kolo

Muži B: Hladká výhra

SK Modřany "B" - AFK Slivenec "B" 3:0 (1:0)

Do zápasu jsme šli s jasným cílem – potvrdit skvělou formu z posledních utkání. Od začátku bylo patrné, že tento zápas bychom neměli prohrát. V první půli jsme si vytvořili mnoho šancí, ale naše nepřesnost v zakončení nám přidala pár šedin na hlavě. I přes všechny příležitosti se nám podařilo skórovat pouze jednou. V 19. minutě se po standardní situaci prosadil ve vápně L. Skalický, a tak jsme do kabin odcházeli za stavu 1:0.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku na soupeřovu branku, ale naše trápení v zakončení bohužel pokračovalo. Naštěstí, se tak jako v předchozích zápasech, znovu prosadil M. Šídlo Jr., který v 58. minutě vstřelil svůj první gól, a poté v 80. minutě navýšil na konečných 3:0.

Soupeř si během celého zápasu nevytvořil žádnou vážnější příležitost, a náš gólman se v brance doslova nudil. Dnešní výhru bereme všemi deseti, ale vzhledem k průběhu utkání jsme mohli skóre navýšit mnohem víc.

Po pěti zápasech máme na kontě pět vítězství, což je skvělý výsledek. Nicméně jsme zatím čelili týmům z dolní části tabulky. Ty nejtěžší soupeře máme teprve před sebou, a tam se ukáže, jak na tom skutečně jsme. Hned v dalším kole nás čeká náročný zápas na Suchdole.