1:4
so 5. 10. 2024 14:00 @ NEBUŠICE T., 21 M-2/A, 5. kolo

Muži B: Tři body z Nebušic

FC Nebušice "B" - SK Modřany "B" 1:4 (0:1)

Zápas našeho béčka proti rezervě Nebušic se odehrál na těžkém, rozbahněném terénu, který dělal problémy oběma týmům. I přes tyto podmínky jsme hráli trpělivě a organizovaně, což nám umožnilo diktovat tempo hry. Od začátku jsme se soustředili na kombinace a postupné útoky, které přinášely výsledky. Naši hráči prokázali velkou trpělivost a soustředěnost, což nám pomohlo zvládat složité herní situace.

V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, přičemž oba týmy se snažily překonat soupeřovu obranu. Těžký terén nám ztěžoval rychlé kombinace, ale přesto jsme si dokázali vytvářet šance. První gól padl po skvělé kombinační akci, kdy jsme soupeře rozebrali přesnými přihrávkami, a náš útočník zakončil do odkryté branky. Po první půli jsme tak vedli 0:1.

Ve druhém poločase pokračovala naše kombinační hra a i přes složitý terén jsme soupeře několikrát přehráli. Náš klíčový hráč se stal hrdinou zápasu, když završil hattrick po dorážce z penalty. Jeho góly padaly po skvělé spolupráci celého týmu. Na obou stranách se kopaly penalty – ta první byla pro nás, kterou nadvakrát proměnil již zmíněný M. Linhart. O pár minut později, konkrétně v 81. minutě, dostali šanci i domácí a nezaváhali. Naštěstí to bylo za velice příznivého stavu, takže kromě pokaženého čistého konta našeho gólmana, který předvedl nadstandardní výkon, došlo pouze k drobné korekci skóre na 1:4.

Stav se již do konce zápasu nezměnil, a tak si odvážíme nejen dobrý pocit z výsledku a předvedené hry, ale především velmi cenné tři body. Celkově byl zápas náročný, ale naši hráči ukázali velkou disciplínu a odhodlání. Konečné vítězství bylo odměnou za jejich bojovnost a schopnost přizpůsobit se těžkým podmínkám.